Esimesed klubide karikasarja punktid on jagatud

Eile 24. jaanuaril võõrustas Järvamaa Amburite Klubi Eesti Maastikuvibuliidu klubide karikasarja I etapil enam kui 120 vibulaskjat üle Eesti. Kokku jagati auhinnalisi kohti 32 erinevas võistlusklassis.

Kahes võistlusklassis korrati Eesti rekordeid. Meeste plokkvibude vabaklassis(AMFU) kordas 20 jardi siselaskmise rekordit Priit Tormis Läänemaa vibuklubist ning 10 yardi rekordit uuendas poeglaste plokkvibude  klassis(CMFU) Kristjan Ilves Türi Vibukoolist. Mõlemad rekordikordajad lasid tulemuseks 300 silma 300st võimalikust.

Meie spordilubist osales võistlustel 8 sportlast. Kõige napima võidu saavutas naiste sportvibude klassis(AFFSR) Kristi Rillo, kes võttis etapivõidu Vana-Võidu vibuklubi/Viljandi Spordikooli esindaja Jaanika Rösleri eest tasavägise tulemusega 251 silmaga, kuid kohtade jagamisel said määravaks täpsemad tabamused ehk X-id. Kristi 10 X-i Jaanika 9 vastu.

10945691_10205023296474727_2667527692086499112_n

Tütarlaste sportvibuklassis(CFFSR) saavutasid auhinnalised kohad Agnes Patsmann(2. koht) ja Reet Kand(3. koht). Tüdrukute klassi võitja on Anne Sein vibuklubist Sagittarius.

10923476_10205023282634381_4378159662729095478_n

Juuniorite poiste plokkvibude klassi 3. koht kuulus meie klubi laskurile Andres Patsmannile.

10801641_10205023295074692_4849621530612201652_n

Juuniorid poisid vaistuvibu(JMBBR) kolmas koht Lauri Männik.

10481669_10205023311915113_7311978561206576737_n

Meeste pikkvibude klassi kolmas koht kuulus Sergei Mirosnikovile.

Tidettide poiste plokkvibude klassis saavutasid

Hans Kristjan Kuningas IV koha ning Jan Robert Raukas, kellele see oli esimene vibulaskmise võistlus sai VI koha.

Klubide arvestuses jagunesid kolm esikohta järgnevalt:

I koht Kajamaa Kütid 96 kohapunkti,

II koht Sagittarius 88 punkti

III koht Tartu Vibuklubi

EML Klubide karika 1. etapi tulemused on peidus siin.

Täname kõiki osalejaid, korraldusmeeskonda ning Türi Ühisgümnaasiumit. Järgmine võistlus juba sõbrapäeval 14. veebruaril Türil.