Eesti Vibuliidu 2017. aasta karikavõitjad on selgunud

Pildil vasakult: Helis Köhler,  Agnes Patsmann ja Hans Kristjan Kuningas.

Lõppeval nädalavahetusel toimusid Järvakandis Eesti Vibuliidu karikavõistlused nii noortele kui ka täiskasvanutele. Kahel päeval osales võistlustel ligemale 150 vibulaskurit üle Eesti. Meie klubi oli esindatud nii noorte kui ka täiskasvanute klassides.

Kõige nooremate tüdrukute sportvibude arvestuses saavutas Helis Köhler teise koha, edestades kolmanda ja neljanda koha saanud sportlasi vaid ühe silmaga. Võistlusklassi kolm parimat olid Anne Sein vibuklubist Sagittarius, Helis Köhler Järvamaa Amburite Klubist ning Gita Staub Järvakandi Ilvesest.  Noorte tüdrukute sportvibu klassi karikavõitjaks tuli Agnes Patsmann.  Võistlusklassi II koht kuulus vibuklubi Pärnu Meelis sportlasele Kristel Täkerile ning kolmas koht Karmel Uuselule Sagittariusest.

Plokkvibude noorte poiste klassi esikoha saavutas Hans Kristjan Kuningas meie spordiklubist, teise koht kuulub Sagittariuse esindajale Hannes Erik Kail’ile.

Täiskasvanute arvestuses võistles Kristi Rillo naiste sportvibu klassis kus saavutas eelringides uue isikliku rekordiga 10. koha ning finaalringides jäi tema lõplikuks kohaks 9. koht.

Võistluste koondprotokoll

Palju õnne karikavõitjatele!

 

Comments are closed.