Sisemeistrid on selgunud

7.-8. veebruaril Toimusid Viljandis Eesti Vibuliidu sisemeistrivõistlused, kus osales meie klubist 7 sportlast. Võistluste esimesel päeval saavutas noorte poiste plokkvibude klassis II koha Andres Patsmann.

Kõige nooremas plokkvibude võistlusklassis saavutasid Hans Kristjan Kuningas II koha ning Jan Robert Raukas III koha.

DSC_0159

Tidettide plokkvibu võitjad. Pildil vasakult: II koht Hans Kristjan Kuningas(Järvamaa Amburite Klubi) , I koht Ranet Hulko(Türi Vibukool), Jan Robert Raukas III koht (Järvamaa Amburite Klubi).

Tidettide tüdrukute olümpiavibu 7. koht kuulus Agnes Patsmannile.

Täiskasvanute võistlusklassides  tulemused:  Kristi Rillo kohaks naiste olümpiavibude arvestuses jäi 9. koht, meeste pikkvibude klassis olid meie meessportlaste tulemuseks Gunnar Raadik 4. koht ja Sergei Miroshnikov 5. koht.

Järgmised võistlused toimuvad juba sel laupäeval Türi Ühisgümnaasiumis!