Türi Karikas 2015 võitjad on selgunud!

12006425_1055644167786768_6798539107571533008_o

Lõppenud nädalavahetusel toimusid Türil vibuspordivõistlused “Türi Karikas 2015. Võistlusel osales 81 sportlast Eestist, Lätist ja Leedust. Ilus ilm soosis igati laskureid ning püstitati mitmeid isiklikke ja rahvusrekordeid. Naiste plokkvibude klassis saavutas esikoha Leedu spordiklubi Green Bow esindaja Inga Kizeliauskaite, lastes uue rahvusrekordi. Samas võistlusklassis saavutasid Türi Vibukooli (TVK) esindav Lisell Jäätmaa II koha, lastes uueks Eesti rekordiks 342 silma 360st. Naiste plokkvibude kolmas koht kuulus Kristi Ilvesele(TVK).
Meeste plokkvibudeklassi võit läks samuti Leedu esindajale Donatas Jasasele (LSK), teine koht Kristjan Puusepale (TVK) ning kolmas koht Läti esindajale Kaspars Elartsile.
Meeste ja naiste olümpiavibude klassis saavutasid esikohad Eesti vibuklubide esindajad. Naiste klassi esikolmikusse kuulusid: I Siret Luik Järvakandi “Ilves”, II Maris Tetsmann (Vana_Võidu VK, Viljandi SK) ja kolmas koht Läti klubi SK Atlantis esindajale Julia Oleksejenkole.
Meeste olümpiavibu arvestuses saavutas esikoha Tallinna Kalevit esindav Tanel Kaasik, kes lasi hooaja paremuselt teise tulemuse, jäädes Eesti rekordile alla vaid 5 silma, II koht Jaanus Gross (Sagittarius) ja kolmas koht Martin Rist (Vana_Võidu VK, Viljandi SK).
Lisaks täiskasvanutele võistlesid Türil karikatele veel ka noorteklasside sportlased.
Olümpiavibude võitjad: noorteklassis Devon Touart ja Liisi Tammar (Sagittarius), tidetid olümpiavibu Uku Madisson (Vana_Võidu VK, Viljandi SK) ja Agnes Patsmann Järvamaa Amburite Klubi, 30 meetri grupis Siret Tani (Tartu VK/Tartu valla SK)
Plokkvibu võitjad: noorteklassis Markus Albrant ja Karolin Puusepp(TVK) tidetid Hannes Erik Kail (Sagittarius) ja Elisa Marleen Trummal(TVK).
Võistluste korraldajad Türi Vibukool ja Järvamaa Amburite Klubi.