Türi Karikas juba sel pühapäeval

Eeloleval pühapäeval kohtuvad vibusportlased Türil, et võistelda Türi Karikale.

Võistluste ajakava

9.00-9.45 Registreerimine ja varustuse kontroll.
9.00-9.45 Soojenduslaskmine.
9.50 Võistluste avamine
10.00 Võistluste algus.
13.00 Lõuna
Noorte- ja lasteklasside autasustamine.
14.00 Võistlused jätkuvad.
18.00 Autasustamine.

Stardiprotokolli on kantud 71 sportlast:

Stardinimekiri

Mehed olümpiavibu
Rait Ots Tallinna Kalev
Tanel Kaasik Tallinna Kalev
Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves
Priit Tormis Lääne Vibulaskjad
Guido Kitsingi Järvamaa Amburite Klubi
Jaanus Gross Sagittarius
Marek Aedla Sagittarius

Naised olümpiavibu
Tiina Vimm Sagittarius
Katrin Virula Tallinna Vibukool
Kadi Koort Tallinna Vibukool
Maris Tetsmann Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Laura Tukk Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Anneli Preimann Järvakandi Ilves

Mehed plokkvibu
Mart Marandi Baltic Hunter SC
Evert Ressar Türi Vibukool
Ugnius Timinskas Green Bow
Rimvydas Lipnickas Green Bow
Marko Tetsmann Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK

Naised plokkvibu
Evelyn Rang Tallinna Kalev
Krista Kull Türi Vibukool
Inga Kizeliauskaite Green Bow

Juuniorid neiud plokkvibu
Kristi Ilves Türi Vibukool
Lisell Jäätma Türi Vibukool

Juuniorid noormehed plokkvibu
Artur Aas Türi Vibukool
Kristjan Puusepp Türi Vibukool
Caius Kand Türi Vibukool

Kadetid neiud olümpiavibu
Liisi Tammar Sagittarius
Saara Suurkivi Tallinna Vibukool
Alexandra Põllumae Tartu Valla SK
Triinu Lilienthal Järvakandi Ilves
Grete Rahnel Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK

Kadetid noormehed olümpiavibu
Robin Reidma Sagittarius
Hendrik Õun Sagittarius
Devon Touart Sagittarius
Jan-Erik Alliksaar Sagittarius
Deiro Jazepov Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Karl Viies Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK

Kadetid neiud plokkvibu
Reet Kand Türi Vibukool
Hanna Liina Lippand Türi Vibukool
Meeri- Marita Paas Türi Vibukool
Karolin Puusepp Türi Vibukool

Kadetid noormehed plokkvibu
Andres Patsmann Järvamaa Amburite Klubi
Robin Jäätma Türi Vibukool
Ranet Hulko Türi Vibukool
Markus Albrant Türi Vibukool

Noored tüdrukud olümpiavibu
Agnes Patsmann Järvamaa Amburite Klubi
Karmel Uuselu Sagittarius

Noored poisid olümpiavibu
Uku Madison Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Siim Viies Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Mihkel Eek Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK

Noored tüdrukud plokkvibu
Eliisa Marleen Trummal Türi Vibukool
Erika Tšigura Türi Vibukool

Tidetid poisid olümpiavibu
Karl Aleksander Atonen Tallinna Vibukool
Markus Tank Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Raiko Soe Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Markus Zirnask Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Tarvet Labi Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK

Tidetid tüdrukud olümpiavibu
Helis Köhler Järvamaa Amburite Klubi
Sanna Luisa Tõrv Järvamaa Amburite Klubi
Merilyn Ann Lippur Sagittarius
Tessa Cathleen Tammik Järvakandi Ilves
Liisa Kivilaan Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Liisi Jänes Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Jandra Vaikmets Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
Saire Rösler Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK

Tidetid tüdrukud plokkvibu
Anete Lill Järvamaa Amburite Klubi
Andra Stamm Türi Vibukool
Maria Palling Türi Vibukool

Tidetid poisid plokkvibu
Oliver Lill Järvamaa Amburite Klubi
Karl Eric Fatal Türi Vibukool

30 meetri grupp
Jaan Rösler Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK

Comments are closed