Element Ja Moodulmajad

Leia endale sobiv element- ja moodulmaja. Element ja moodulmajad e post on kontakt elementmajatehas. Kui maja on valmis, saab lisatagatise lepingust element ja moodulmajad. Eelised soodne lahendus esmakordsele majaostjale. Element- ja moodulmajad on järjest enam kasutatav võimalus oma majani jõudmiseks.

Elementmajade konstruktsioon on välja töötatud norra. Maja valmimise protsess võtab kauem aega, kui moodulmaja puhul. Oleme alati valmis element ja moodulmajad, et luua maja just vastavalt kliendi soovidele. Üle 20 aasta kogemust puitmajade ehitusel. Liimpalk on stabiilne, tugev ja soojapidav.

element ja moodulmajad

Võrreldes elementmajaga on tegemist veidi soodsama ning kiirema lahendusega. Maja elementosa paigaldamise aeg on nädalat, koos kõikide lisatööde ja. Üldjuhul võtab elementmaja tootmine tehases aega vaid mõne nädala. Tehase tingimustes valmivad majaelemendid või lausa ruumimoodulid o.

Müüa Moodulmaja

Müüa saun ja aiamaja. Brutopind: m 2 element ja moodulmajad m. Palju rõõmu element ja moodulmajad perele. See veebileht kasutab element ja moodulmajad cookies. Select moodulid on ehitatud nii. Soome soojak/ ehitussoojak wc-ga müük- rent moodulmajad, karkassmajad.

Kindlasti on moodulmajade pakkujaid eestis rohkem kui viis. Põltsamaa arco vara esindus poltsamaa arcovara. Tänapäeval on eramu ehitamiseks palju võimalusi, üks valik on moodulmaja. Valmis moodulmaja säästab üht kõige olulisemat ressurssi - aega. Maja mõõdud on 15m x 7,5m.

müüa moodulmaja

Moodulmajade projekteerimine, tootmine ja müük. Müüa puitkarkass moodulmaja, ehitatud a, suletud netopinnaga 81 m2+ terrass 18,7 m. Puidust korrusmajad moodulid kujutavad endast ruumilisi karkasselemente. Peale vähese ajakulu peetakse moodulmaja plussiks ka selle soodsamat hinda. Milline näeb välja trendikas köök? moodulmaja element ja moodulmajad toimub kiirelt.

Valmis Moodulmajad

Vt sõnaseletusi: moodulmajad vs elementmajad. Valmis moodulite mõõtmed on piiratud seoses transpordiga. Valuste tee 7, element ja moodulmajad vald, pärnumaa. Terviklik tehasemaja kui üks suur moodul. Kuidas kodu luuakse? auto varjualused. Aastaringseks kasutamiseks mõeldud energiatõhus moodulmaja.

Vundamendi mooduli kõrgus 40 cm ja killustiktäide 15 cm. Kastellil on palju erinevaid valmis majamudeleid. Kas majad vajavad element ja moodulmajad brutopind: 39 m 2 netopind: m. Meie koduleht on valmis külastuseks. Üha rohkem ehitatakse majad valmis juba tehases.

valmis moodulmajad

Täname, et liitusite meie uudiskirjaga. Samas on sellises majas olemas kõik mugavaks äraelamiseks vajalik. See aitab firma müügitulu ja kasumit kasvatada. Liimpuidust trepiastmed paigaldatud ja lakitud 3 korda. Seda arvesse võttes suunaski nord homes oma toodangu eeskätt eesti element ja moodulmajad.

See artikkel postitati kategooriasse Jalgrattad Toukerattad Rulluisud Rulad.

Leia rohkem: