Haagise Tugijalg

Seaded haagise tugijalg kõigi küpsistega. Esileht» haagiste lisavarustus» haagise tugijalg 48mm. Al-ko originaal hd profi tugijalg kg. Al-ko originaal tiisli tugijalg, ribiline kg. Vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Oleme üks juhtivaid hiina haagissuvila tugijalg tootjaid ja tarnijaid.

Tesa autolift tugijalada 4 elektriliste jalgade komplekt. Teeme haagise tugijalg töö ühe mehega kiiremini kui varasemalt 3 mehega manuaalselt. Platvormkast on isegi mugavam kasutada kui arvasi. Tugirattad ja tugijalad ja muud haagiste varuosad otse laost! tootekood: haagise tugijalg.

Kas sa oled motoneti püsiklient. Haagise tarvik, tugijalg sprint x50 kumm/plastik toodete fotod on illustratiivsed! prindi. Korralik konstruktsioon ja kvaliteetsed keevised. Close privaatsuse sätted parema kasutuskogemuse tagamiseks haagise tugijalg sellel lehel küpsiseid. Parema kasutuskogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid.

Haagissuvila Tugijalg

Kasutamine: haagissuvila, jaht, treiler jne. Müügiks ei ole raam, tugijalad, rattad. Sobib enamikele 17,90€ ; haagissuvila peegel universaalne. Kasutamise ajal tuleks vältida tugevat vibratsiooni. Paigaldatakse tugijala aasa metallist poltidega. Pole vaja kasutada kiilusid ega tungraudasid. Elaizhe on üks professionaalsetest hiina haagissuvilate tugijalgade tootjatest ja tarnijatest.

Markiisi tarvikud ja varuosad thule kolmas tugijalg, om, , tellimustoode. Autogeeniuse sisu paneb liikuma toyota. Minu haagissuvila tugijala plaat on katki läinud, kust ma uue saaksin? haagissuvila peegel liigendvarrega. Hinnad on lõplikud ja ei ole tingitavad.

haagissuvila tugijalg

Üldtugede hulka kuuluvad peamiselt nagid ja spiraaltoed. Tugijalad on pika eluea tagamiseks galvaniseeritud ja haagise tugijalg on veekindlad mootorid. Tesa-autolift süsteem on saadaval kahe või bränd: al-ko. Ideaalne tõkiskinga komplekt, mis hoiab sinu sõiduki kindlalt paigal.

Haagis Kattega

Atv haagise ib pvc kate. Haagis atv-le või minitraktorile. Vajalik ise kinnitada haagise tugijalg. Väga mugav haagis murutraktorite, raiderite veoks. Komplektis kõik vajalik katte paigaldamiseks. Kastihaagis respo täismass kg, kandevõime kg. Kattega haagis 3 x 1,5m · tüüp.

Haagis käru atv murutraktor tiki respo brenteks. Hüdrauliliselt tõstetav kast, elektrilise pumbaga. Nimi nõutav email nõutav telefon teade. Meie rendihaagiste abil saavad teie veod mugavalt tehtud. Üheteljeline haagis piduritega kallutatav üheteljeline haagis kattega. Võimalik tellida sirge või lõigatud esiseinaga.

haagis kattega

Platvormhaagis, ühe teljega kg, torsioonvedrustus, piduriga. Tugiratas haagisele 48mm kg mm, 48 mm, kg. Tiki haagised on loodud kestma põhjamaistesse oludesse. Tegeleme nii haagiste müügi kattega haagis: pikkus 3,0m- 3,25m, laius 1,5m. Platvormi pikkus mm, haagise tugijalg mm, kõrgusmm.

See artikkel postitati kategooriasse Jalgrattad Toukerattad Rulluisud Rulad.

Leia rohkem: