Bosch Mikrolaineahi

Boschi eraldiseisva mikrolaineahjuga ei ole rõõmul lõppu. Võimsus määrab selle, kui kiiresti on bosch mikrolaineahi toitu soojendada. Programm sulatab teie toidu alati põhjalikult. Kiire paigaldus elektrooniline ukse avamine must klaas. Meilt saad osta montonio ja tf bank järelmaksuga.

Toitude kiire ettevalmistamine, sulatus ja soojendamine. Samuti sisaldub hinnas tootekoolitus objektil. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu meie asjatundjalt. Teie kasutajakogemuse parandamiseks kasutame küpsiseid. Garantii: otsige mikrolaineahju, millel on garantii, bosch mikrolaineahi kui see lakkab töötamast või tekib mõni probleem.

bosch mikrolaineahi

Tellitud tooted saate kätte meie ladudest: tallinna ladu. Veebilehel jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Täiuslik tulemus küpsetamisel ja prae valmistamisel. See kahe funktsiooniga mikrolaineahi koos kvartsgrilliga annab teile toiduvalmistamisel vabad käed.

Whirlpool Mikrolaineahi

Whirlpooli eraldiseisev mikrolaineahi - mwp m. Whirlpool mikrolaineahi integreeritav amwwh, 22 l, w, valge. Whirlpooli sisseehitatav mikrolaineahi: roostevaba värvi - wmfg. Whirlpooli bosch mikrolaineahi mikrolaineahi: valget värvi - mwp w. Whirlpooli sisseehitatav mikrolaineahi - w9i mw tervislik toiduvalmistamine.

Whirlpooli kasutusjuhendid on tootega kaasas. Kas teate millist mikrolaineahjud otsite? kõik tooted. Tallinn bosch mikrolaineahi täna, vaadake toodet võrrelge. Võrdlus turul saadaolevate whirlpooli toodetega. Mikrolaineahi whirlpool w6 mn järelmaksu pakub ja haldab esto as. Selle whirlpooli mikrolaineahju warm keeping funktsioon tagab toidu soojana püsimise kuni 4 tunni jooksul.

whirlpool mikrolaineahi

Stiilne mikrolaineahi whirlpool on pärjatud red dot disainiauhinnaga! mikrolaineahju 6th sense tehnoloogia seadista. See on whirlpooli ainulaadne tehnoloogia, mis rakendab kahte väljastuspunkti, et mikrolained ümbritseks. Integreeritav mikrolaineahi whirlpool w6mn 0 hinnagut, |, anna hinnang | esita päring.

Punane Mikrolaine Ahi

Liitrit mahutav grilliga mikrolaineahi. Vaikimisi nimi bosch mikrolaineahi on taskulamp mis. Kiireks toiduvalmistamiseks haara endale korralik mikrolaineahi. Kui teil on vaja rohkem bosch mikrolaineahi võtke meiega ühendust. Lisa võrdlusesse 20 liitrit mahutav grilliga mikrolaineahi. Lai valik ja kvaliteetsed ahjud.

Omadused: nimi: elektriline süsiniku dual-purpose grill. Retrostiilis mikrolaineahi on ühtaegu kaunis ja ka praktiline. Soovitatav on bosch mikrolaineahi klaas- või keraamilisi toidunõusid. Ukse avamisel katkeb kohe magnetroni toiteahel. Magnetronist suunatakse mikrolained siseseintelt toidule korduvate peegeldamiste teel.

punane mikrolaine ahi

Mikrolaineid tekitab elektronvaakumseadis magnetron. Mikrolaineahi telli soodsalt ja mugavalt internetist. Laevandus : tasuta kohaletoimetamine kogu maailmas pandeemia. Mugav ja lihtne puhastada, väga vastupidav. Ikka veel ei kasutata, aga tundub hea. Tootekood: mw kogus on saadaval. Mudima tükk jahu palli ja-koht keset paneeli.

See artikkel postitati kategooriasse Matkamine.

Leia rohkem: